Zeki Murat Göle Üretkenlikle Ilgili Problemimiz Var

Zeki Murat Göle: Üretkenlikle ilgili problemimiz var

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Zeki Murat Göle, Yeni Malatyaspor’u 2-0 mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin sahasında Yeni Malatyaspor’u 2-0 mağlup ettiği bu mağlubiyetin canlı bahis tahminleri açısından da beklendiği karşılaşmanın ardından Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Zeki Murat Göle açıklamalarda bulundu. 

Zeki Murat Göle’nin açıklamaları şu şekilde;

“Bizim için birlik olma zamanı”

“Oyuncularımızı tebrik ediyorum. Bugün, büyük bir yürek koydular sahaya. Bizim için birlik olma zamanı. Fenerbahçe’mize sahip çıkmamız gerekiyor.”

“Üretkenlikle ilgili problemimiz var”

“Üretkenlikle ilgili problemimiz var, gol yapamıyoruz. Maç yayınları esnasında fark ettiyseniz kısa bir zamandır geliştirmek istediğimiz bir oyun var. Fenerbahçe’nin genetiğine daha uygun bir oyun oynamaya çalışıyoruz. Fenerbahçe’nin olduğu yerde hiçbir zaman umutlar tükenmez.”

“Takım umut verdi”

“Ligin ilk yarısının son maçında takım umut verdi. Sıralamada daha yukarı çıkmak için mücadele edeceğiz.”

“Valencia’nın sakatlık durumu biraz uzadı”

“Valencia’nın sakatlık durumu biraz uzadı. Antrenman yapma şansı bulamadı, antrenmana ihtiyacı var. O da devre arasında toparlayıp bize daha faydalı olacaktır.”

“Süre bulamıyorsanız düşüşler olacaktır“

“Pelkas’ın antrenman performansında sıkıntı yoktu. Sakatlıktan kurtuldu sadece süre bulmadı. Sadece antrenman futbolcusu şekilde sezonu sürdürüyorsanız düşüşler olacaktır süre alamadığınız müddetçe. Biz şuan Pelkas’a süre vermeye başladık, çok inanıyoruz kendisine. Onu kazanmaya devam edeceğiz. Valencia’nın durumu farklı. Sakatlık durumu daha çok uzadı. Antrenman yapma şansı fazla bulamadı. Onun daha çok antrenmana ihtiyacı var. O periyotları Fatih hocamız var çok iyi yönetiyor. Yakın zamanda bunu toparlayıp faydalı olacaktır. İrfan’da da aynı problem oldu devamlı oynama şansı bulamadı o da düzelecektir.“

Bir cevap yazın