Yeni Sezon Nikah Elbisesi Modelleri 2022

Yeni Sezon Nikah Elbisesi Modelleri 2022

Bu yıl da yeni sezon abiye elbiseler uzun ve kısa seçenekleriyle söz töreni, nişan töreni, kına gecesi ve nikah gibi özel günlerde stilinizle fark yaratmanıza yardımcı oluyor. 2022 çizgileri ile abiye elbiseler güpür, dantel, şifon ve zarif aksesuarlar ile zenginleştiriliyor. Klasik abiye tarzını öncelikli olarak tercih eden kadınlar, uzun elbise çeşitleri arasından tercih yapıyor. Uzun abiyelerde kum saati görünümüyle bele odaklanan ve genellikle sadece sırt dekoltesi hareketlendirilen ve balık model abiyeler, en uygun vücut tipine göre tercih edildiğinde kusursuz bir şıklı yaratıyor. Asimetrik kesimler ile hareketlendirilen abiye elbiseler ile tüm bakışlar üzerinizde toplanıyor. Dantel ve taş işlemelerden oluşan şık ve gösterişli abiye elbise modelleri kadınlar tarafından en özel günlerde tercih ediliyor. Siz de abiye siteleri üzerinden seçeceğiniz en şık ve zarif elbiseler ile gecenin parlayan yıldızı olabilirsiniz.

Çiftler nişan törenleri için tercih ettikleri nişan elbisesi de yeni sezonda oldukça şık ve zarif bir görünüme sahip yenilikçi çizgileri ile öne çıkıyor. Abiye elbiseler olarak adlandırılan bu modellerde çoğu zaman uzun ve derin dekolte ile tasarlanır. Şifon kumaş ve payetli kalp yaka formunda tasarlanan dar kalıplı göz alıcı abiye elbiseler, yeni sezonda da en çok tercih edilen dantel detaylı modelleri ile çiftleri memnun ettiği bilinmektedir. Nişan elbisesi göz alıcı olmasının yanı sıra rahatlık açısından da oldukça önemlidir. Nişanlanacak kişinin gün boyu ayakta ve elbise içerinde olacağı düşünüldüğünde elbisenin kesim şekli ve kumaş özellikleri oldukça önemlidir. Nefes alan tabiri ile bilinen kumaşlar ile tasarlanan bu elbiselerde şifon, polyester ve viskon tarzı esnek kumaşlar da tercih edildiği bilinmektedir.

Bambaşka bir heyecan olan nikah törenlerinde sade ve şık nikah elbisesi, duvaksız gelinlik tarzı modellerdir. Genellikle uzun elbise modelleri ve tercihe göre kısa elbise modelleride tercih edilebilmektedir. Uzun kuyruklu ve yırtmaçlı, sırt dekolteli tasarımlar mevcuttur. Beyaz nikah elbiseleri çift katlı astar kullanılarak tasarlanır. Eğer siz de evlilik sürecindeyseniz birbirinden şık gözalıcı tasarımlara sahip olan söz ve nişan, nikah elbiselerinde inceleyebilir, tarzınıza en uygun elbiseleri tercih ederek en güzel gelinlerden biri olabilirsiniz. Davetli olduğunuz törenler için gece elbisesi modellerini değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın