Komedi Türünde Yerini Koruyan Bir Film Bayi Toplantısı

Komedi Türünde Yerini Koruyan Bir Film: Bayi Toplantısı

Bayi Toplantısı filmi Bedran Güzel’in yönetmiş olduğu, Netflix platformunda yer alan bir komedi filmidir. Filmi İbrahim Büyükak ele almış ve filmin başrollerinde de İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Doğu Demirkol isimleri yer almaktadır. Netflix platformunda yerini korumakta olan bu film 21 Şubat 2020 tarihinde seyirci ile kavuşmuştur. İzleyicileri arasında yapılan değerlendirmede %65 oranında bir beğeni oranı toplamıştır. Bayi Toplantısı, başrol oyuncularından hariç olarak kadrosunda Çağla Demir, Büşra Pekin, Gamze Karaduman, Safa Sarı isimli oyuncuları da bulunduruyor. 21 Şubat 2020’de yayımlanmış olan Bayi Toplantısı 24 Temmuz 2020’de Netflix platformu üzerinden yayımlanmıştır.

Bayi Toplantısı Filminde Hangi Konu Ele Alınmıştır

Bayi Toplantısı filmi komedi türü üzerinde yer alan bir filmdir. Filmde, bayi toplantısı amacı ile Anadolu’dan İstanbul şehrine gelmiş olan gelen Namık, Adem ve Sadık karakterleri hayatlarının en sıkıntılı dönemlerini yaşamaktalarken yolları bir bayi toplantısında den gelir. Beklenmedik bir anda gelişen olaylar sonucu olarak kendilerini çılgınca bir planın içerisinde bulurlar. Üç bayinin de sıkıntılardan kurtulmak için birbirlerine güvenmeleri ve hızlı hareket etmeleri gerekir. Bu üç bayinin başka hiçbir şansı yoktur. Bu konunun Bayi Toplantısı filminde ele alınması ile birlikte film seyircilere keyif ve eğlence katacaktır.

Bayi Toplantısı Filmi Hangi Platformlar Üzerinden İzlenebilir

24 Temmuz 2020 tarihi itibari ile Netflix platformunda yer almış olan Bayi Toplantısı, şu anda da platform üzerinden izlenebilir. Platform üzerinden izlenebilmesi için ise birkaç kolay üyelik ya da abonelik adımlarının tamamlanması gerekiyor. Bu kolay adımlar esnasında ise üye ya da abone olacak olan kişiye birkaç seçenek halinde ücret paketleri sunulur. Ücretin ödenmiş olması üzerine platform açılır ve platform üzerinden filme erişim sağlanabilir. Bunun haricinde ise alternatif olarak internet sayfaları üzerinden de filme erişim sağlanabilir. Netflix’in alternatifi olan internet sayfalarına ise netflix izle ya da netflix film izle ile gibi arama etiketleri ile ulaşım gerçekleştirilebilir. Ulaşılan sayfalar sonucunda Bayi Toplantısı isimli komedi filmine de erişim sağlamak oldukça kolay olacaktır.

Bir cevap yazın