Düşler Vadisi Riva Konutları İç Mimarlık Çalışmaları Başladı

Beykoz’un Riva bölgesinde yer alan Düşler Vadisi, şehrin gürültüsünden ve trafiğinden uzak olmasıyla ev sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekiyor. Hem Çevreyoluna yaklaşık olarak 6 kilometre, FSM Köprüsü’ne uzaklığı ise 15 dakikalık mesafede yer alması hem de şehrin gürültüsü ve kirliliğinden uzak bir konumda yer almasıyla Düşler Vadisi Konutları cazibesini artırıyor.

Yeni nesil mimari tasarımlarla inşa edilen konutların yapımı yaklaşık 3 yıl sürmüş, Ocak 2022’den itibaren biten konutlarda yerleşmeler başlamıştır. Düşler Vadisi Riva konutlarından ev sahibi olmak isteyenlerin aklında ise dekorasyon sürecinin nasıl olacağına ilişkin soru işaretleri bulunmaktaysa da Planya Tasarım – İç Mimarlık Ofisi kurucusu İç Mimar Yılmaz DEMİRCİ ev sahiplerinin gönüllerinin ferah tutmalarını, isteyen müşterilerine en iyi iç mimari dekorasyon hizmetlerini sunmaya hazır olduklarını dile getirdi.

İlk müşterilerinden olan Murat E. Planya Tasarım ve İç Mimarlık tarafından yapılan çalışmalarından oldukça memnun olduklarını ve özellikle de Düşler Vadisi Konutları için kesinlikle tavsiye ettiklerini ifade etti. Planya Tasarım olarak sektörün uzun zamandır içinde hizmet veren iç mimarlık ofisi müşterilerinin beklentilerini karşılamanın ve kullanışlı yaşam alanları tasarlamanın mesleki olarak kendilerini de tatmin ettiğini belirtti.

Düşler Vadisi Riva Konutlarının tamamlanmaya başlanmasıyla birlikte Planya Tasarım – İç Mimarlık Ofisi de yeni dekorasyon ve tasarım projeleri için çalışmalara başladı. Planya Tasarım’ın kurucusu İç Mimar Yılmaz DEMİRCİ, dekorasyon konusunda kendisine ve ekibine güvendiğini söyledi. Bununla birlikte bugüne değin çoğu konut projelerinde olduğu gibi Düşler Vadisi Riva konutlarında da pek çok kişinin tercihinin Planya Tasarım olacağını ifade etti.

Düşler Vadisi Riva konutları için yenilikçi dekorasyon fikirleri ve mimari tasarım projeleri hayata geçirmek istediklerini belirten ünlü iç mimarlar, modern tasarımların Düşler Vadisi Riva konutlarına çok yakışacağını düşündüğünü söyledi.

İstanbul iç mimarlık ofisleri arasında en özgün iç mimari tasarımlara imza atan Planya Tasarım İç Mimarlık Ofisi, müşterilerin taleplerini göz önünde bulundurarak tüm dekorasyon sürecinde müşterilerinin daima yanında yer almaktalar. Dayanıklı ve uzun ömürlü malzeme tercihlerinin yanı sıra gerektiğinde uygun ebat ve ölçülerle mobilyaların da tasarlanma sürecinde müşterilerine rehberlik etmektedirler.

İstanbul’un elinizin altında olduğu, yeşiliyle sizleri büyüleyen manzaralarına eşlik edebileceğiniz evinizin dekorasyonu Planya Tasarım – İç Mimarlık Ofisi ile emin ellerde! Müşterilerine, uzun yıllar keyifle oturacağınız evinize profesyonel bir dokunuş için ofisimizde kahve içmeye beklediklerini söyleyen İç Mimar Yılmaz DEMİRCİ, hazırlanan konutların ve tasarımların şimdiden tüm ev sahiplerine hayırlı olmasını dilediğini ifade etti.

Bir cevap yazın