Dizi Film Önerisi Yapan Websitesi

Yabancı dizi önerileri, kitap veya film tavsiyeleri aramaları herkes tarafından en az bir kez yapılmıştır. 2021 yılı itibariyle televizyon piyasasındaki ürünlerin miktarı on binleri aştı. Netflix, Amazon Prime artık dağıtıcılık hakkını satın almaktan öte yapımcılık dahi yapmaktadır. Bizim gibi aç izleyiciler için çok avantajlı durum. Fakat zevkimize en uygun olanı bulmak neredeyse olanaksız hale geldi. Hangisini izleyeyim, benim zevkime en uygunu hangisi? gibi soruların cevabı için ayrıca vakit ayırmamız gerekiyor. Bu zorlu süreçte bize yardımcı olabilecek birkaç site mevcut.

En iyi öneriler bunlardan biridir. Kullanıcı dostu, şık ve sade tasarımı ile 2 yıldır hizmet veriyor. Sitede bulunan öneri robotuna daha önce izleyip beğendiğiniz yapımları girerek en uygun sonuca ulaşabiliyorsunuz. Etkileşimli üyelik sisteminde arkadaşlar edinebilir, diğer kullanıcıların yorumlarını ve favorilerini görebilirsiniz. İlgili yayın aklınızda fikir oluştursun diye sahne ve kesitlere bakabilirsiniz. İstediğiniz film veya dizi bölümüne eleştiriler yazabilirsiniz. En çok beğenilen eleştiriler ilgili sayfada en üstte görünür. Bir sinefil olarak kariyer bile yapabilirsiniz. Gün geçtikçe tıklanma sayısı ivmeli şekilde yükseldiği için şimdiden yerinizi almalısınız.

Yaşınız, hobileriniz, cinsiyetiniz, sosyal sınıfınız ne olursa olsun size hitap eden içerikleri bulabilirsiniz. Yüzlerce kategori ve özel etiketle ayrılan listeler her şeyi kolay bulunabilir yapıyor. Yüzde yüz özgün içerikle farkı yaşayacaksınız. Yayınlanan her listede özel yazar açıklaması seçim yapma konusunda yardımcı olacaktır. Sonra izle butonuna tıklayıp takviminize ekleyebilirsiniz. Kendinize özel listeleri profilinizde diğer kişilerle paylaşabilirsiniz. Anlayacağınız yapabileceklerinizin sınırı yok. Tamı tamına 74 maddeden oluşan En iyi yabancı diziler listesini inceleyip eksiklerinizi görmeye şimdiden başlayın. Sıralama yapılırken; IMDb, yazar ve üye puanları dikkate alınıyor. Dünya genelinde el emeği göz nuru senaryolar heba edilmemek için özel uğraş veriliyor. Aktif sosyal medya hesaplarını takip ederek gün içerisinde de eğlenebilirsiniz. Çok yakın dönemde Android ve IOS uygulamaları ziyaretçilere açılacak. Alışılagelmiş sıradan öneri sitelerindeki kopyala yapıştır yorumlardan sıkılmadınız mı? Gerçek sinemaseverler, dizi takipçileri, kitap okuyucularının buluştuğu sitede siz de yerinizi alın.

Bir cevap yazın